CZ EN RU

Oslavte s námi 25. výročí

Vážení přátelé, přijměte prosím pozvání na oslavu 25. výročí založení společnosti Mach Drůbež. Čtvrtstoletí oslavíme ve šťastné datum plné sedmiček, v pátek 7. 7. 2017 v Litomyšli

Více informací

O nás

Firma MACH DRŮBEŽ a.s., zabývající se výrobou jednodenních brojlerových kuřat, byla založena v roce 1992. Sídlo firmy i vlastní líhně jsou v historickém Hraběnčině dvoře, v citlivě zrekonstruované budově z roku 1660 v Litomyšli. V současnosti firma představuje největší a nejmodernější komplex líhní v České a Slovenské republice.

Během své pětadvacetileté existence prošel dynamickým rozvojem a zvýšil kapacitu líhní z původních 200 tisíc na současné tři miliony 200 tisíc kuřat týdně, kapacita farem pak ročně vzrostla až na dva miliony 100 tisíc kusů slepic a produkce násadových vajec na 300 milionů kusů.

V roce 2017 firma rozšířila činnost o vlastní výkrmy zvířat, v nichž sleduje kvalitu vlastních jednodenních brojlerových kuřat.

V České republice se nyní firma podílí na trhu s jednodenními brojlerovými kuřaty přibližně 30 %, přičemž na Slovensku má na trhu dominantní postavení s více než 62 %.

Aktuality

Spuštění nového webu

21.3.2017

Dnes jsme spustili novou webovou prezentaci naší společnosti.

Všechny aktuality